NEDEN

VIP?

  • Merkez Şubemizde verdiğimiz eğitimlere ek olarak ayrıcalıklı bir sınava hazırlık programı uygulanmaktadır.
  • Öğrencilerimiz değişen sınav sistemleri hakkında detaylı bilgi almak, sınavlarda yaşadıkları heyecan, kaygı, stresle ilgili olarak profesyonel destek almak adına Etap Eğitim Kurumları bünyesinde aktif bir rehberlik hizmeti sunulmaktadır.
  • Öğrencilerin YKS’ de başarılı olabilmeleri için düzenli çalışma yapmaları gerekmektedir. Bunun gerçekleşebilmesi ve öğrencilerin bu tempoya alışmaları için koçluk sistemi içerisinde öğrencinin öğrenme hızına bağlı olarak çalışma programı hazırlanmaktadır.
  • Kursumuzda düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Böylece öğrencilerimiz gerçek sınav öncesi alıştırma yapılmaktadır.
  • Deneme sınavlarımızın sonuçları öğrenciler ile birlikte değerlendirilmektedir. Böylece öğrenci nerede eksikliği olduğunu görmektedir.

Özel Ders

Özel Ders, okulda yeteri kadar öğretmeni dinleyemeyen, eksiği olan ya da sınava hazırlanan çocukların derslerine takviye için birebir öğretmenlerden aldıkları dersdir.
Her öğrencinin öğrenme metodu farklıdır. Okulda ise, tek sınıfta 30-40 farklı öğrenciye aynı anda tek öğretmen tarafından ders verilir. Bu durumda her öğrenci istediğini alamayabilir. Veliler, bu durumu göz önünde bulundurarak çocuklarına özel metotlarda ders anlatacak özel ders öğretmeni tutarlar. En çok da özel ders Matematik ve İngilizce derslerinde aldırılmaktadır.
Özel ders öğretmeni, vermiş olduğu derslerde tecrübeli olup, öğrencinin öğrenme metotuna uygun yaklaşım sergilemelidir. Ayrıca kendisine özgüveni olup, öğrencisini yönlendirebilmelidir.

10 Kişilik Sınıflar

sınıf mevcutlarımızı 10 kişi ile sınırlandırarak, öğrenme hızları aynı olan öğrencilerle birlikte eğitim almaktadırlar.

Birebir ve Etüt

Öğrencilerimiz istedikleri gün ve saat için birebir alabilmektedirler.

Modüler Kitap Setleri

Sınav sistemine uygun konu anlatımlı kitaplarımız ve özgün sorularla dolu soru bankası kitaplarımız ile başka kaynak ihtiyacı olmadan sınavda başarı gösterebilirsiniz.

VIP REHBERLİK

Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu akademik, sosyal ve kişisel başarılarında, bütünsel eğitim destek programlarımız ile eğitim yılı boyunca yanlarında destekçileriyiz.
Dershane ve okul sınavlarında ki başarı grafiklerinin çıkarılması, analizi ve gerekli destek programının yapılması. Bunların aylık periyotlarda ailelere raporlanması.
Akademik başarının önündeki engellerin, eğitim danışmanları yardımıyla kaldırılması.
Sosyal başarıyı destekleyici özgüven, özsaygı, kaygı bozukluğu, iletişim becerileri, motivasyon gibi destekleyici kişisel gelişim programlarının hazırlanması.
Kişisel başarıyı destekleyici, hızlı okuma, dikkat eğitimi ve duygusal zekayı geliştiren destek programların hazırlanması.